24.02.21
Початок внесення проектів
Sorry, your browser does not support inline SVG.
25.03.21
Кінець внесення проектів
01.04.21
Початок обробки проектів
Sorry, your browser does not support inline SVG.
25.04.21
Кінець обробки проектів
26.04.21
Початок голосування
Sorry, your browser does not support inline SVG.
19.05.21
Кінець голосування
21.05.21
Визначення переможців
17:00

Громадський бюджет

Інструкція та рекомендації для участі в конкурсі

Загальні вимоги до проекту:

- назва проекту має відображати зміст проекту і бути викладеною лаконічно, в межах одного речення;

- положення проекту не суперечить чинному законодавству України;

- реалізація проекту належить до сфери компетенції виконавчих органів Покровської міської ради;

- проект повинен бути реалізований впродовж одного бюджетного року;

- проект може стосуватись лише одного об’єкта, що належить до комунальної власності (вулиця, парк, тощо) та бути загальнодоступним;

- проект повинен бути спрямованим на поліпшення екологічності та комфорту проживання мешканців, естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку;

- реалізація проекту не має порушувати прав інших осіб;

- кошторис проекту не перевищує 100 тис.грн;

- автором може бути громадянин України віком від 18 років, зареєстрований в м. Покров;

- обов’язкова умова участі – збір 15 підписів на підтримку проекту за встановленим зразком;

- перемагають проекти, що набрали найбільшу кількість голосів (в межах бюджету конкурсу).
 
Не приймаються до розгляду або вважаються такими, що відхилені, проекти, які:

- передбачають вийнятково розробку проектної документації;

- носять незавершений, фрагментарний характер (виконання одного з елементів вимагатиме в майбутньому виконання подальших елементів);

- суперечать діючим програмам міськради або дублюють завдання, які передбачені цими програмами на бюджетний рік;

- передбачають витрати на утримання та обслуговування, що перевищують вартість реалізації проекту;

- реалізація яких передбачає збільшення штатної чисельності бюджетної установи та постійного утримання додаткових працівників за рахунок коштів міського бюджету;

- містять ненормативну лексику, наклепи, образи, заклики до насильства, повалення влади, зміни конституційного ладу країни тощо.

При формуванні проектних пропозицій, які включають роботи з будівництва, реконструкції або капітального ремонту об’єктів, авторам необхідно керуватись переліками орієнтовних цін на основні будівельні матеріали, вироби та конструкції, розміщеними на сайті Міністерства регіонального розвитку та будівництва України http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/pricing/tsinoutvorennya/

Адреса\місце реалізації проекту

Зазначте місце або точну адресу, де буде реалізовано проект. Якщо проект стосується декількох локацій – вкажіть всі місця\адреси.

Зверніть увагу: за рахунок міського бюджету не можуть бути реалізовані проекти в місцях, які знаходяться у приватній власності або в оренді.

Опис завдання

Короткий опис: опишіть коротко про задачі чи проблеми, які вирішує реалізація Вашого проекту.

Розгорнутий опис: розкажіть більш детально про Ваш проект, в чому він полягає, які питання вирішує та чим буде корисний для Громади.

 Опишіть, на яких умовах жителі зможуть користуватися результатами, відвідувати об'єкт. Хто може користуватися? Пропоновані години роботи/доступу до об'єкта? Опис проекту не має містити вказівки на суб’єкт, який може бути потенційним виконавцем проекту.

Кошторис проекту 

На 2021 рік встановлена максимальна вартість для подачі проекту - не більше 100 тис.грн. Загальний бюджет програми складає 500 тис.грн.

Підготуйте бюджет (кошторис) проекту в формі таблиці. Для цього спочатку складіть список всіх витрат, які необхідні для виконання проекту. Статтями витрат можуть бути не тільки матеріали, але і роботи, пов’язані з доставкою, збіркою, попередньою підготовкою, замірами.

У списку матеріалів не пропустіть витратні матеріали, різні дрібниці і речі, які на перший погляд не вимагають витрат (саджанці квітів для клумби, наприклад). Також потрібно вказати обсяг кожного виду ресурсу окремо (штук, кг, м, годин). Зберіть інформацію про вартість одиниці необхідних ресурсів. Використовуйте Інтернет-довідники. 

Нагадуємо, що ціни на матеріали та роботи, можна знайти у відкритому доступі в Інтернеті, також для визначення вартості можна використовувати ціни, які рекомендовані на сайті Міністерства регіонального розвитку та будівництва України за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/pricing/tsinoutvorennya/

Якщо є сумніви, чи всі витрати включені, буде доречним додати під таблицею рядок "непередбачені витрати" й вказати 10-15% від загального бюджету. Прорахуйте фінальну суму з урахуванням непередбачених витрат. Додайте отриманий файл до проектної заявки.

Важлива інформація: більшість проектів, пов’язаних з будівельними або ремонтними роботами, потребує розробки проектно-кошторисної документації (ПКД). ПКД буде замовляти відповідний структурний підрозділ, який буде реалізовувати Ваш проект. Зазвичай, орієнтовна вартість такої документації становить 10% від загальної вартості будівельних або ремонтних робіт.

Підписи на підтримку проекту

В меню «Інформація\Бланки» можна завантажити форму для підписів на підтримку Вашого проекту. Форму необхідно роздрукувати та зібрати не менше 15 підписів людей, які згодні підтримати вашу ідею. Для цього потрібно вказати ПІБ, номер телефону, серію та номер паспорту, адресу і поставити підпис. Бланк заповнюється від руки. Коли потрібну кількість підписів отримано, відскануйте чи сфотографуйте заповнений бланк і додайте його до проектної заявки на сайті. Якщо документи подаються через місця підтримки – подається заповнена форма-оригінал.

 Документи, фото, файли

При подачі заявки он-лайн потрібно заповнити форму проекту та завантажити:
- загальний опис проекту та розрахований бюджет. Ці дані будуть загальнодоступні та викладені в описі Вашого проекту на сайті;
- файл особистих даних та форму з 15 підписами на підтримку проекту. Особиста інформація доступна лише для адміністрації конкурсу.

Додатково до проектної заявки можна завантажити файли (4-6 шт.), які розкривають Вашу ідею. Це може бути зображення карти з уточненням на ній локації, де планується розміщення, схема, креслення об'єкта, презентація, фото. Допустимі формати файлів: jpg, doc, pptx. Максимальний обсяг кожного файлу - до 10 Мб.

 Запитання\відповіді

Якщо у Вас виникли запитання стосовно оформлення, подачі заявки, скористайтеся формою зворотнього зв’язку в меню «Контакти». Також можна звернутися особисто в місця підтримки програми «Бюджет участі», що зазначені в меню «Контакти».


 Календар конкурсу

   Прийом заявок з 24 лютого по 25 березня 2021 року.

   
Перевірка та обробка проектних пропозицій 01 квітня - 25 квітня 2021 року.

   Голосування  26 квітня - 19 травня 2021 року.

   Визначення переможців 21 травня 2021 року.

   Реалізація проектів до кінця 2021 року.


Бажаємо Вам вдалих ідей та перемоги!

  • Дата початку: 24.02.2021
  • Дата закінчення: 19.05.2021